EUROOKNA FICEK

 
 
» SÍTĚ PROTI HMYZU

 

Sítě proti hmyzu jsou nejefektivnější přirozenou ochranou proti obtížnému hmyzu. Síťovina je vyrobena z poplastovaného sklolaminátového vlákna, které nepodléhá korozi a dobře snáší teplotní rozdíly. Je dodávána v šedé barvě a na okně je prakticky neviditelná. Rám o rozměrech 25 x 10 mm je vyroben z válcovaného hliníku a je povrchově chráněn vypalovacím lakem. Může být dodán v barvě bílé, hnědé, imitaci dřeva nebo v RAL provedení. Rám je v rozích spojen plastovými prvky. Tato síť může být zhotovena i v šikmém provedení. Rám je možno uchytit do konstrukce okna několika způsoby. Nejpoužívanější způsob uchycení je pomocí plastových obrtlíků.

 

 

 

 


Síťové dveře si v poslední době získaly velikou oblibu. Provedení síťových dveří je podobné, jako u okenních sítí, rám je dodávám ve stejných barevných variantách. Rám je široký 45 mm, standardně se středovou příčlí nebo na přání bez ní, výšku umístění středové příčle je možné individuálně nastavit. Síťové dveře lze namontovat se samozavíracími panty a magnety.

 

 

  

 

 

 

 


Vzorník rámů

 

 

Rám sítí pevných standardně dodáváme v barvě bílé, tmavě hnědé a imitaci dřeva. Za příplatek se mohou dodat i v barvě RAL.


 

» MOŽNOSTI
  1. Vnitřní parapety
  2. Venkovní parapety
  3. Žaluzie ISSO řetízek
  4. Sítě proti hmyzu

» RYCHLÝ KONTAKT
EUROOKNA MICHAL FICEK
Janová 261
755 01 Vsetín
mobil: +420 777 33 07 07
e-mail: windoor@seznam.cz klikněte zde pro zobrazení mapy
 
© 2008 EUROOKNA FICEK | Webdesign: NOWONET