EUROOKNA FICEK

 
 
» ŽALUZIE ISSO ŘETÍZEK

Interiétové žaluzie z hliníku představují moderní životní styl. Nabízíme kvalitní způsob provedení a možnost výběru z pestré barevné škály lamel. Díky jednoduchému ovládání horizontálních lamel pomocí řetízku je možné ovlivnit přísun slunečních paprsků. Jediným řetízkem lze vytáhnout a upevnit žaluzii do jakékoliv polohy a zároveň nastavit naklonění lamel.


V nabídce máme několik typů žaluzií v různých barevných variacích.

 

Nejčastěji používaným typem pro eurookna je žaluzie typu IDK. Horní nosič je překryt zaoblenou lištou v barvě bílé, čtyřech dalších barevných variantách nebo čtyřech odstínech imitace dřeva. Stejně barevně laděn je i spodní nosník.

Tento typ může být vybaven lamelou o síle 0,18 mm v 33 barevných odstínech, nebo lamelou o síle 0,21 mm v 59-ti barevných odstínech. Další možnost modifikace je použití lamely o šířce 16 mm v 9-ti barevných odstínech.

Volitelné Domykatelné provedení lamel zajišťuje překrytí otvorů v lamelách pro vodící pásky. Zabrání se tak průniku slunečních paprsků přes tyto otvory. Žaluzie je ovládaná řetízkem (v barvě bílé, hnědé, béžové nebo šedé), který zabezpečuje naklápění a vytahování lamel. Boční vedení je zde zajištěno silonovou strunou o průměru 0,8 mm.


Další typy žaluzií

 

» MOŽNOSTI
  1. Vnitřní parapety
  2. Venkovní parapety
  3. Žaluzie ISSO řetízek
  4. Sítě proti hmyzu

» RYCHLÝ KONTAKT
EUROOKNA MICHAL FICEK
Janová 261
755 01 Vsetín
mobil: +420 777 33 07 07
e-mail: windoor@seznam.cz klikněte zde pro zobrazení mapy
 
© 2008 EUROOKNA FICEK | Webdesign: NOWONET